Chcete denně? Nebo jen jedenkrát do roka?

Chcete denně? Nebo jen jedenkrát do roka?

Ať vás teď napadlo opravdu cokoliv, nedejte se zmýlit. Máme na mysli make-up a jeho každodenní ranní realizaci. Některým z nás stačí na ranní líčení pár minut, jiné ženy potřebují kvůli úpravě obličeje o půl hodiny dříve vstávat. Věříme, že většina z nás by tuto proceduru klidně ze svého rána úplně vymazala. My však známe řešení! Přinášíme pro každou z nás možnost delšího spánku, úspory peněz a daleko méně starostí s nakupováním dekorativní kosmetiky. A pro ty z nás, které jsou více či zcela BIO, máme také dobrou zprávu! Bez nákupu dekorativní kosmetiky nevzniká ani plastový odpad! Pořád nevíte? Řeč je o permanentním make-upu!

 

Uhrančivý pohled ve dne, v noci?

A právě o tom je řeč. Permanentní make-up obočí přináší oproti každodennímu líčení u zrcadla mnoho výhod.

  • Permanentní líčení vydrží minimálně rok až dva.
  • Nemusíte se večer odličovat, ani ráno líčit.
  • Odpadnou starosti s nákupem dekorativní a odličovací kosmetiky.
  • Jste krásná naprosto vždy – a to i po probuzení nebo za vydatného lijáku!

Permanentní make-up obočí raději od profesionála!

Krása vaší tváře bude záviset hlavně na tom, zda zvolíte zavedený salon s profesionálními tatéry a dlouholetou zkušeností. Nabídku od přítele, učícího se tetovat, nejspíše ve svém životě zažil každý. Jde-li o permanentního make-up, pak raději s díky odmítněte. Myslete také na to, že zkušení tatéři mají svůj kalendář naplněný na dlouhé týdny dopředu. Na kvalitní práci se zkrátka hodí si trochu počkat.

Obočí podle typu a stáří pleti?

Ano, na všem záleží! Permanentní make-u ovlivní výsledný vzhled a také jeho dlouhodobost více okolností.

  • Čím je pleť mladší a také mastnější, tím má trvanlivý make-up kratší dobu ten správný vzhled. Mladá pleť se totiž dokáže rychleji obnovovat. V případě starší a sušší pleti je tedy šance, že práce tatéra, který permanentní make-up tvořil, vydrží déle.
  • Další důležitou věcí bude výběr typu tetování. Pokud se rozhodnete pro pudrové obočí, jež je tvořeno tetováním drobných teček, může vám vydržet jako nové až dva roky. Vláskované obočí, které tvoří drobné zářezy malým skalpelem, nevydrží až tak dlouho – jeho krásu si budete užívat asi rok, až rok a půl. Vždy doporučujeme vzhled sledovat a ve chvíli, kdy se tetování začne vytrácet, si domluvit v salonu další schůzku. Profesionálka vše prohlédne a doporučí termín doplnění pigmentace pro dokonalý vzhled vašeho obočí.

 

Nedělejte zbytečné chyby

Obočí tvoří společně s očima a rty základní prvek vzhledu každého člověka. Úpravou jeho tvaru a šířky můžete proto výrazně ovlivnit celkový vzhled. A že se při tom dá udělat také řada chyb, snad nemusíme zdůrazňovat. Proto se stále přikláníme k důvěře v profesionální salon, jehož odborní tatéři díky svým zkušenostem tyto chyby prostě nedělají…

 

Permanentní make-up podle ročních období?

Nebojte, nemáme na každé období jiné druhy tetování. Je ale jistě třeba upozornit, že všechny druhy tetování, včetně permanentního make-upu, je lepší realizovat v období s méně silným sluníčkem. Doporučuje se totiž až 5 týdnů nevystavovat tetování slunečním paprskům. A, uznejte sami, to je v létě při tetování obličeje dost obtížně splnitelné.

 

Tetování v létě? Víme, jak na to!

Přes to, že nechat se tetovat v létě opravdu nedoporučujeme, najdou se samozřejmě i rebelky, které na naše rady nedbají, a tetování si pořídí třeba na dovolené u moře. Přinášíme pár rad, co dodržet a čemu se naopak vyhnout při pořízení tetování. A platí to samozřejmě i pro permanentní make-up.

 

Jaký je váš pohled na permanentní make-up? Líbí se vám a plánujete si jej objednat u profesionála? Nebo jste naopak ve skupině těch, komu se „prostě nelíbí“? Možná se budete divit, ale profesionální permanentní make-up někdy nerozeznáte od klasického líčení.

Popovídejte si o tom s námi.

Marie Chudá