Silikony – prsa, která vám budou závidět

Silikony – prsa, která vám budou závidět

Dnešní trendy dbají na dokonalý vzhled. Většina populace již bere silikony – prsa s plným dekoltem – jako běžnou součást péče o ženskou krásu. A nejen prsa. Ženy s upraveným vzhledem nás bombardují z titulních stránek časopisů i webových magazínů. Tomuto trendu podléhají stále častěji i ženy mimo showbusiness a čím dál častěji také mladší ročníky. A není se co divit. Nabídka klinik pro úpravu zevnějšku invazivními i neinvazivními metodami se rozšiřuje a výsledky jsou opravdu kvalitní a často k nerozeznání od přírodních.

 

Silikony – prsa opředená mýty?

  • Umělá prsa pískají a mohou prasknout v letadle! Pravda, nebo lež? Jako každé kontroverzní téma, mají i plastické operace a silikonová prsa kolem sebe několik mýtů a nepravd. A tyto mýty a omyly je třeba vyvracet.
  • Vyšší riziko rakoviny prsu při použití silikonu – žádná studie toto riziko nepotvrdila. Ženy, které dbají o svůj zevnějšek, naopak dříve přijdou na jakoukoli nepatřičnou záležitost ve svém dekoltu… a možná tak odhalí případnou bulku dříve, než žena, která tolik o svůj dekolt nedbá.
  • Necitlivost bradavek nebo zvětšovaných prsou – ano, necitlivost hrozí možná záhy po operaci. Naopak po uzdravení si některé klientky pochvalují u svých ňader zvýšenou citlivost.
  • Se silikony se nesmí kojit – pokud se nezasahuje do mlékovodů a mléčné žlázy, neexistuje v případě decentních implantátů jediný důvod, proč nekojit.
  • Umělá prsa vydrží navěky – ani toto není až tak docela pravda. Gravitaci neošálí ani silikony. Na druhou stranu však platí, že modelovaná a zvětšená prsa vydrží a odolají gravitaci déle, než ta pravá.

 

Ňadra jako magnet na muže

Heterosexuální muži většinou ňadra milují a jen tak je nepřehlédnou. Pohled na ně jim prostě dělá dobře. Zajímavé jsou některé výzkumy ohledně funkce ženských ňader, genetickém naprogramování a také o mužských reakcích a pocitech, které mají při jejich sledování. Ženská ňadra prostě dokážou hýbat světem i mužským myšlením…

 

Silikony: prsa z tohoto materiálu záchranila život

Ano, myslíme to vážně. Je nad slunce jasné, že silikony dokážou zvednout ženám nízké sebevědomí. Modelkám přinesou například zakázku ve formě focení kolekce plavek… nebo třeba bohatého manžela. My jsme ale objevili ženu, které její silikony prsa s největší pravděpodobností zachránily život!

 

Silikony. Prsa budou přesně tak, jak chcete. Ověřte si jejich vzhled na 3D projekci

Na některých klinikách estetické medicíny nabízejí novinku – 3D vizualizaci. Pokud chcete vidět, jak budou vaše prsa vypadat po zákroku s konkrétní velikostí implantátu, není problém. Počítačové technologie vám prostě ukážou vaše prsa budoucnosti…

 

Kdo se bojí, nesmí pro prsa…

Uvažujete o krásnějším dekoltu, ale pořád si nejste jistá? Třeba se rozhodnete udělat další krok formou nezávazné konzultace. Při té se můžete poradit s estetickým chirurgem, který pečlivě zhodnotí váš aktuální stav, zdravotní a tělesné dispozice a přesně na míru vám navrhne typ a způsob, jakým by se dal vylepšit zrovna váš dekolt. Nezávazné znamená, že dostanete šanci si vše promyslet a získáte spoustu nových informací. Pokud se vám nápad líbí, můžete se hned objednat.

Máte rádi velká prsa? Co byste řekli partnerce, která by bez vašeho vědomí šla na zvětšení prsou? A co kdyby se vám o takové překvapení postarala třeba dcera? Jak by to zahýbalo s vašimi vztahy? Dáte nám vědět?

Marie Chudá