Erotická hydromasáž: Užijte si slastnou sprchu nebo koupel

Erotická hydromasáž: Užijte si slastnou sprchu nebo koupel

Sprchu nebo vanu si mnozí z nás spojí s relaxací a uvolněním. A ne náhodou těchto jejich účinků využíváme i v našem spa. Když se k nám například objednáte na masáž penisu v Praze, můžete si být jisti, že váš vzrušující zážitek začne právě koupelí. V tomto článku pronikneme do tajů hydromasáže a prozradíme si, jak si co nejlépe a bezpečně užít její smyslnou variantu. 

Kde se vlastně vzala hydroterapie? 

Hydroterapie, které se někdy také  říká vodoléčba nebo aquaterapie, je léčebná technika, jenž využívá tlak vody k masáži svalů a dalších měkkých tkání těla. Její kořeny sahají až do dob starověkého Řecka a Říma, kde je nabízely jednotlivé veřejné lázně jako jednu z forem relaxace. Jedná se o účinný způsob, jak zmírnit bolest svalů související zejména se cvičením. Jsou s ní ovšem spojena také určitá rizika nebo vedlejší účinky, které nemusí být pro každého. 

Zajímavou alternativou hydromasáží je tzv. suchá hydroterapie, která využívá speciálně upravené masážní lůžko. Místo ponoření se do vody ulehnete na matraci naplněnou vodou a v ní zavedené trysky vám pomohou cítit teplo a tlak, jako byste se skutečně celí namočili. 

Výhody hydromasáže

Hydromasáže nabízejí většinu zdravotních benefitů jako klasické masážní terapie. Mezi ty prokázané patří následující:

  • Celkové uvolnění a zlepšení nálady
  • Zmírnění příznaků stresu a úzkosti
  • Výrazné snížení bolesti způsobené artritidou a revmatismem

A co erotická hydromasáž?

Když mluvíme o erotickém dráždění nebo dokonce sexu, můžeme jen doporučit, abyste se odvážili vyzkoušet nová a zábavná místa! V případě sprchy nebo vany s hydromasáží musíte nejprve vědět, že pohlavní styk na kluzkém povrchu má v určitých polohách svá rizika. Proto pro vás máme pár tipů, jak si erotickou masáž nebo soulož užít co nejlépe a hlavně tak, aby se někomu něco stalo.

Zlepšení stability

Co je vůbec tím největším nebezpečím? Správně, uklouznutí! Můžete ho ale jednoduše eliminovat použitím protiskluzovych samolepek, které nalepíte na podlahu sprchy. Pokud to není možné, snažte se při hrátkách udržovat vzpřímený postoj, který příliš neposouvá těžiště vaše ani osoby, se kterou ve vodě dovádíte.

V případě, že se rozhodnete masáž provádět ve vířivce nebo ve vaně, bude vždy nejlepší volbou sedět na jejím dně nebo si nachystat nějaké sedátko. Nezapomeňte prostor a prostředí předem připravit, abyste vzrušující zážitek posunuli na vyšší úroveň. Svíčky, vonné tyčinky, správně zvolená hudba dokáží zážitků dodat na výjimečnosti. 

Použijte lubrikant

Možná vás to překvapí, ale voda výrazně snižuje přirozenou lubrikaci vašich erotogenních zón. Proto je vhodné mít po ruce lubrikant na silikonové bázi, který sníží nepříjemné tření. Špatná lubrikace při tomto typu styku může vést dokonce k popáleninám způsobeným třením, které určitě nechcete vidět ani cítit na vlastní kůži.

Vezměte si s sebou hračky 

Když jste ve stísněném prostoru, jako je sprcha, a vaše možnosti pohybu jsou poměrně omezené a vašem může rychle opadnou. Namísto toho, abyste riskovali zranění v důsledku složitějších poloh, je právě teď ideální příležitost zapojit erotické hračky. Poskytnou vám maximální možnou rozkoš a přidají další erotický prvek.

Pokud žádné erotické pomůcky po ruce nemáte, poradíme vám použít sprchovou hlavici. S ní můžete působit tlakem vody přímo na erotogenní zóny.

Erotická hydromasáž se může stát skvělým zpestřením vašeho intimního života. Dopřejte si ji třeba dnes večer! Pokud pro ni doma nemáte vhodné prostory, není nic jednoduššího než využít k uspokojení těchto fantazií pobyt v hotelu nebo privátních wellness centrech. Užijte si relaxaci po svém!

Marie Chudá