Jaké jsou mužské sexuální fantazie?

Jaké jsou mužské sexuální fantazie?

Krásné téma, nemyslíte? Většině z nás určitě občas tímto směrem zamíří myšlenky. Mohou se nám objevit ve snu, nebo jsou třeba tématem erotického filmu, který má muže motivovat a navnadit pro intimní chvíle. Jaké jsou zajímavé sexuální fantazie mužů? Najdete mezi nimi také svoje favority? Nebo se vaše erotické myšlenky ubírají naprosto jiným směrem? Líbila by se vám žena, která splní svému muži naprosto vše, třeba jako tato? 

Je libo více než dva?

Mnoho mužů sní o takzvané trojce. A většina jejich partnerek jim to bohužel není ochotna splnit. Kdo měl ve svém životě štěstí, že tento typ soulože zažil na vlastní kůži v rámci svého vztahu, může si gratulovat! Reálnější možností je, si dvě slečny objednat na eskort, nebo trojku v domě neřesti s prostitutkami. 

Pussycat masáž

Masáže miluje snad každý. Pussycat masáž není jen tak obyčejnou masáží. Je to masáž, která muže (nebo samozřejmě i ženu, která preferuje ženské partnerky) rozžhaví do úrovně vysokého napětí. Tento typ masáže může být předehrou a jasným startovacím můstkem pro velice žhavý a erotikou překypující sexuální akt, na nějž se jen tak nezapomíná.

Zmiňovaná masáž bývá často jednou z voleb v erotickém salonu. Lze ji také objednat například v rámci sexuální turistiky v asijských zemích, ale dostupná je i v našich zeměpisných šířkách – stačí se podívat na nabídku masérek z pleasure-world.com

Základem je olej a masáž, která k masírování využívá jak ruce, tak ňadra, pozadí, chodidla… a jak je vám jistě jasné, také ženskou vagínu. Ta klouže po těle masírovaného tak dlouho, až je na vrcholu sexuálního napětí a touhy, že to již prostě déle nevydrží. Sníte také o této formě masáže? 

Harém jako Kublaj Chán

Mocní panovníci starého Mongolska, Osmanské říše, Turecka, nebo Číny disponovali možností neomezeného výběru sexuálních partnerek. Harém znamenal spoustu žen na jednom místě a také zapovězenou část pro ostatní muže. Snili jste někdy o takovém místě a ženách, jež toto místo často nedobrovolně obývaly? Kolik byste zvládli žen každý den, co myslíte? 

Drsný sex!

Možná jste hodný, milující partner, který svoji ženu zve na večeře, kupuje jí květiny, bere do kina a otevírá jí dveře. Možná ale tajně sníte o drsném sexu. Přesně takovém, jako je často viděn ve filmech pro dospělé. Zkuste se zeptat svojí partnerky, možná byste se divili, ale může se stát, že na vaši hru velice ráda přistoupí.

Bondage

Od drsného sexu to není daleko k jiné sexuální praktice, která bývá jedním z témat sexuálních představ. Spoutaná partnerka s roubíkem hluboko v puse bez možnosti se bránit. Vzduchem sviští bičíky, důtky a v rukou muže, který ženu spoutá, se objevují různé sexuální pomůcky.  

Sex s celebritou?

Mnoho mužů sní také o sexuálních partnerkách, které v reálném světě nikdy ve své posteli stoprocentně mít nebudou. Ať už je to Pamela Anderson, Penélope Cruz, Scarlett Johansson, Margot Robbie nebo třeba Kim Kardashian. Samozřejmě že objekty mužských snů mohou být i muži. Takový Brad Pitt, Adam Driver nebo Justin Bieber se v erotických fantaziích objevují jistě mužům i ženám. 

Hledám dominu

Muž, který je většinu svého pracovního dne dominantní v práci, může toužit po opaku v sexuální rovině. Touha po výprasku, touha sloužit nebo touha po podrobení zavede takového muže buď ve fantazii nebo také v reálném sexuálním vztahu do náruče dominy. Takovýto vztah vyhledávají muži většinou u profesionálky, které jsou pak dlouhodobě „věrní“.

A jaké jsou vaše sexuální představy? Podařilo se vám některou ze svých představ nakonec alespoň jednou zažít doopravdy? Napíšete nám, která z nich to byla?

Marie Chudá