Benefity erotické masáže, které si budete užívat ještě dlouho po jejím konci 

Benefity erotické masáže, které si budete užívat ještě dlouho po jejím konci 

Říká se, že naši osobnost tvoří tři pilíře – tělo, mysl a duše. Všechny je třeba hýčkat a pečovat o ně. Nepochybujeme o tom, že pro všechny tři bude práce erotických masérek v Praze jako pohlazení! Přečtěte si více o dlouhodobých přínosech, které si budete moci užívat i poté, co se za vámi dveře masážního salonu zavřou. 

Uvolněte své tělo, přivítejte novou energii 

Všimli jste si, že v průběhu let tělo začíná ztrácet energii a je mnohem více napjaté kvůli nahromaděnému stresu a úzkosti každodenního života? Stačí ale jediná masáž a můžete se cítit jako znovuzrození. Masérka dokáže prostřednictvím doteků lokalizovat každý váš blok. Použije různé techniky, zvýší a sníží tlak svých rukou, čímž uvolní uzly, které se ve vašem těle vytvořily, a které blokují tok energie. Na práci s vnitřními silami, aktivování těch „spících“, popřípadě jejich cílené přesouvání se obzvlášť zaměřují masáže vycházející z tradičních východních a orientálních filozofiích. Za všechny můžeme doporučit nuru, či tu tantrickou. 

Posílení zdraví

Erotická masáž je ideální léčbou celé řady neduhů, a to jak fyzických, tak psychických. Možná by vás překvapilo, kolik výhod můžete získat jen tím, že si čas od času takovou masáž dopřejete. Pokud je pro vás výše zmíněná práce s vnitřní energií a životním elánem příliš abstraktní, představte si následující: rytmické doteky a jemné hnětení svalů zlepšují jejich prokrvení. S větším množstvím krve do nich proudí také více živin a kyslíku, dochází k efektivnější látkové výměně a tělo se rychleji zbavuje toxinů. 

Lepší cirkulace krve díky stimulaci jistých částí těla pak přináší obzvlášť zajímavé benefity! Masáž prostaty, penisu a varlat pomáhá zkvalitnit erekci, ale i posílit svaly pánevního dna, které vám umožní pocítit ještě intenzivnější orgasmy. 

Více štěstí, méně starostí

Rutina a každodenní spěch mohou ovlivnit vaši náladu a způsob, jakým se chováte k ostatním. Erotická masáž se ovšem skládá z mnoha prvků schopných stres a úzkost účinně snižovat.

Dotek kůže na kůži (a co teprve tělo na tělo) uvolňuje do krevního oběhu hormony štěstí, jako jsou endorfiny, oxytocin a dopamin. Navíc se díky tomuto typu masáže uvolní také serotonin, což je hormon zodpovědný za nerušený spánek. Po masáži tak můžete spát klidněji a uvolněněji.

Znovunabytá jistota

Dopady nízkého sebevědomí pocítíte snad ve všech sférách svého života. Velmi negativně může ovlivnit vaše interakce se širším okolím, ale i váš intimní partnerský život. Erotická masáž vám nabízí možnost zvýšit si sebevědomí tím, že lépe poznáte sami sebe a vlastní tělo. Využít je můžete také k tomu naučit se něco nového a rozšířit tak repertoár svých praktik.

Začnete od úplného základu a budete se postupně propracovávat ke složitějším technikám, jejichž plné osvojení vyžaduje čas. S pomocí masérky se nejprve naučíte získat kontrolu nad dýcháním, poté nad svým tělem a dokonce i nad svým orgasmem. Zaručíme vám, že s vyšším sebevědomím pak vzroste i touha! 

Již po jednom sezení si budete moci všimnout množství pozitivních změn. Zjistíte, že jste spokojenější s vlastním tělem, vaše nálada se rapidně zlepší a v neposlední řadě si obohatíte svůj intimní život i díky exkluzivním technikám našich masérek. A co je na tom nejlepší? Celková pohoda, posílené zdraví i sebedůvěra se s koncem návštěvy našeho spa nevytratí!

Marie Chudá