iPhone 4 s krytem bude stylový a v bezpečí

iPhone 4 s krytem bude stylový a v bezpečí

Spadl vám váš iPhone 4 už nesčetněkrát z ruky a vy pořád váháte, zda ho nezhyzdíte krytem? Nemějte strach!  Většina Čechů už tento problém řešila. Na trhu je velké množství pouzder, ze kterých si vyberete určitě i vy. Pořiďte svému iPhone 4 kryt a bude tak stylový; sladíte si ho s outfitem či s náladou a každý den ho můžete měnit. Hlavním bonusem je přitom bezpečnost, při pádu se iPhone jen tak nerozbije.

Co je to kryt na mobil?

Kryt na mobil je vlastně ochranné pouzdro, které má zároveň designovou funkci. Při výběru vhodného kusu si hlídejte především, aby dobře “pasoval” na váš smartphone a zvažte, za jakým účelem ho pořizujete.

iPhone 4 patří mezi legendární Apple telefony, které vlastní opravdu velké množství lidí. Právě u tohoto mobilu se dá bez okolků prohlásit, že se stal doslova ikonou. Společnost, která ho vyrábí a také  na něm dobře vydělává, je na něj náležité pyšná. Za značku ale zákazníci sáhnou hlouběji do kapsy, a to platí i v případě servisu a oprav. A protože iPhone téměř nemívá nějakou zásadní poruchu, jeden z nejčastějších důvodů, proč jeho majitelé navštěvují servis, je rozbití telefonu – respektive náhodné zničení pádem či úderem. 

Štastný majitel, který drží v ruce nový přístroj, ho často nechce ho balit do žádného pouzdra. Po první zkušenosti s pádem se už ale začne ohlížet po krytu. To samozřejmě může mít z různých materiálů a různého typu, i když těžkým koženým pouzdrům či variantě se zavíráním na klips už pomalu odzvonilo. Moderní je plastový kousek, který je velmi tenký a lehký a padne dobře do ruky. Na mobilním telefonu ho téměř nevnímáte, protože nezvětší jeho velikost ani hmotnost a umožní bezproblémový přístup ke všem tlačítkům a portům. Iphone 4 vám tak dobře kryje, že ho prakticky nesundáváte. Jakmile se vám pak stane, že nečekaně telefon upustíte, nebo vám naopak něco spadne na něj, silikonové pouzdro jej dobře chrání.

Kryt jako módní doplněk

Výběr krytu na iphone 4 může být nakonec docela zábava, protože, pokud má prodejce širokou nabídku modelů, nevíte, po kterém sáhnout. Zvláště ženy si pak mohou vybrat krytna iphone 4 hned ve více variantách. Sladí ho tak s oblečením, nebo podle nálady. Pro děti zase bude jistě zajímavé vybírat si pouzdro podle oblíbených hrdinů, milovaných zvířecích miláčků či moderních motivů. Nabídka by se dala rozdělit do několika kategorií:

  1.     Kryty podle barev

Dobrý prodejce nabídne hned několik plastových pouzder, které nebudou mít žádný výrazný motiv, pouze budou sladěné do nějaké dominantní barvy. Tento kryt může být jen průhledný, nebo na něm mohou být pouze jednobarevné pruhy i nenápadné drobné bílé motivy. Designér ho může navrhnout jako napodobeninu dřeva či mramoru, nebo na něj umístit jen nápis či černobílou aplikaci.

  1.     Kryty podle motivů

Tady je možné vybírat opravdu z neuvěřitelných možností. Máte snad oblíbené ovoce, zvíře, květinu, ptáka nebo se identifikujete s hudebním či tanečním motivem? Výjimkou nejsou obaly s vtipnými motivy jako jsou stylové žirafy v brýlích, opice poslouchající retro magnetofon, rozesmátí smajlíci, nebo vtipní Monsters.

  1.     Kryty podle stylu

Pokud chcete, aby ladilo vaše pouzdro s vaším stylem na první pohled, určitě to není špatná myšlenka. Svůj správný kryt si vybere romantický snílek, rocker, milovník zvířat, cestování, dopravních prostředků, vesmíru, hipster i ten, kdo se rád identifikuje se svojí zemí, oblíbenou značkou nápoje či prozradí svůj koníček.

Ať už si vyberete jakkoli, užijte si to! Vybíráte sice ochranu pro svůj telefon, ale zároveň je to hra s módou a doplňky.

Marie Chudá